۱۸۶ باشگاه ورزشی در خراسان‌ رضوی مهر و موم شد

[ad_1]

رئیس هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی گفت: ۱۸۶ باشگاه ورزشی استان در تعطیلات کرونایی اخیر باشگاه‌های ورزشی به دلیل تخلفات مهر و موم شد.

به گزارش دفتر استان خراسان رضوی پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر رضا گلدوزیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع موج پنجم کرونا باشگاه‌های ورزشی استان در نیمه اول مرداد ماه تعطیل شدند اما تعدادی از باشگاه‌های متخلف همچنان به فعالیت خود ادامه دادند.

وی اضافه کرد: بازرسی از باشگاه‌های ورزشی با هدف جلوگیری از تخلفات مختلف به ویژه تخلفات بهداشتی و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مستمر انجام می‌شود.

رئیس هیات پزشکی ورزشی خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال حدود هزار و ۵۰۰ بازرسی از باشگاه‌های استان انجام شد که بیش از ۸۰ درصد از این موارد منجر به صدور اخطار شد.

گلدوزیان افزود: با بازگشایی مجدد باشگاه‌های ورزشی از چند روز گذشته، تمام باشگاه‌ها برای فعالیت ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی هستند و با تخلفات برخورد می‌شود.

حدود هزار و ۵۰۰ مکان و باشگاه ورزشی در خراسان‌رضوی فعالیت می‌کنند که حدود ۷۰ درصد از این تعداد مجوز فعالیت دارند.

لینک خبر

[ad_2]

Source link

نظر

mood_bad
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه

  حامیان ما

  سازمان ها و ارگان هایی که در این مسیر همراه ما بوده و هستند.

  logo_park_elm
  smfir

  سموا

  ما سعی کردیم در سامانه مربیان و ورزشکاران ایران، نیازهای اساسی ورزشکارن و مربیان رو شناسایی کنیم و براشون برنامه ریزی کنیم، بخشی از این نیازها رو کارشناسی کردیم، بخش زیادی از این نیازها با توجه به نوع رشته، جنسیت، سن و سال و خیلی فاکتورهای دیگه متغییره که باید با کمک شما، به یک خروجی مناسب دست پیدا کنیم.

  اطلاع از تخفیف های ما با عضویت در خبرنامه دنبال کنید

  sherkat-khalagh

  تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه فرهنگی ورزشی سلامتی پارسیان می‌باشد

  et, ut massa risus. luctus Sed justo sit