فدراسیون پزشکی ورزشی و دانشکده توانبخشی دانشگاه تهران تفاهم نامه همکاری امضا می کنند

[ad_1]

دکتر اولیایی و دکترمیر، معاونان آموزشی و اداری دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور در دفتر ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی با دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون دیدار و گفت وگو کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این دیدار دکتر نوروزی، با بیان اینکه تعامل با مراکز دانشگاهی و علمی از جمله سرفصل های فدراسیون پزشکی ورزشی است، افزود: بدیهی است که بهره مندی از تمام ظرفیت های علمی موجود درسطح کشور می تواند نقش مهم در توفیقات فدراسیون پزشکی ورزشی داشته باشد و با توجه به بدنه کارشناسی قدرتمند و اجرایی در مجموعه پزشکی ورزشی، برقراری ارتباط میان این دو، می تواند ثمرات ارزشمندی در پی داشته باشد.
در این دیدار که دکتر فرشاد غزالیان رئیس کمیته توانبخشی فدراسیون پزشکی ورزشی نیز حضور داشت، پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد تفاهم نامه آموزشی همکاری پس از بررسی های کارشناسی میان دو طرف به امضا برسد.
از جمله مفاد این تفاهم نامعه مربوط به حضور دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای دانشکده توانبخشی در کلینیک فیزیوتراپی فدراسیون خواهد بود.

[ad_2]

Source link

نظر

mood_bad
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه

  حامیان ما

  سازمان ها و ارگان هایی که در این مسیر همراه ما بوده و هستند.

  logo_park_elm
  smfir

  سموا

  ما سعی کردیم در سامانه مربیان و ورزشکاران ایران، نیازهای اساسی ورزشکارن و مربیان رو شناسایی کنیم و براشون برنامه ریزی کنیم، بخشی از این نیازها رو کارشناسی کردیم، بخش زیادی از این نیازها با توجه به نوع رشته، جنسیت، سن و سال و خیلی فاکتورهای دیگه متغییره که باید با کمک شما، به یک خروجی مناسب دست پیدا کنیم.

  اطلاع از تخفیف های ما با عضویت در خبرنامه دنبال کنید

  sherkat-khalagh

  تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه فرهنگی ورزشی سلامتی پارسیان می‌باشد

  ipsum venenatis commodo tristique Aliquam ut elit. nunc porta. sit dictum sem,