روشن:شاید مددی برای خرید خانه به امارات رفته بود!/همسر قائدی باید حواشی او را کنترل کند

[ad_1]

حسن روشن در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال اظهار داشت: با این شرایط تیم امید را باید به مسابقات بفرستند، بعد هم چند بازی به میدان بروند و وقتی به مشکل خوردند هوادار از خجالتشان در می آید.

وی افزود: استقلال تیم معمولی نیست و مردم از مدیران و مربی و بازیکنش انتظار دارند.ما مدیرعامل باشگاه را سالی یکبار هم نمی دیدیم.مگر اینکه پرسپولیس را می بردیم و برای تبریک یکبار در محل تمرین شرکت می کرد.الان مدیران عامل پشت در خانه بازیکن می ایستند که او به باشگاه دیگر نرود. مدیرعامل باشگاه باید نفر آخری باشد که باید قرارداد را امضا کند.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: یک بازیکن یا یک مربی را وقتی می خواهند به باشگاه معرفی می کنند. وقتی سرمربی تیم بازیکن را تائید و کمیته فنی را برای جذب بازیکن قانع کرد آن بازیکن را به کمیته پزشکی برای تست می فرستند.بعد از این مسائل مالی بازیکن مورد تائید قرار می گیرد و کمیته حقوقی قرارداد بازیکن را می خواند و بعد از تائید مفاد قرارداد در نهایت هیات مدیره باشگاه با توجه به موافقت کمیته های قبلی از مدیرعامل می خواهد قرارداد را امضا کند.

وی در خصوص اینکه مدیرعامل باشگاه استقلال برای فروش قائدی راهی سفری 4 روزه به امارات شده است عنوان کرد: اگر مدیرعامل به امارات رفته شاید قصدش خرید خانه در آنجا بوده است چون بی دلیل به کسی در آنجا ویزا نمی دهند. وقتی مددی راهی امارات شده حتما یک باشگاه باید برایش ویزا گرفته باشد. برای دریافت این ویزا هم از قبل اقدام شده است. ممکن است مجیدی کارها را هماهنگ کرده و بعد مددی به آنجا رفته است.در هر صورت سفر به یک کشور دیگر بدون هماهنگی قبلی و ویزا امکان ندارد.

مهاجم اسبق تیم استقلال که پوشیدن پیراهن شماره 10 را به قائدی توصیه کرده بود در خصوص رفتارهای این بازیکن و تصاویری که از وی مشغول خوشگذرانی در امارات پخش می شود گفت:من به او توصیه هایم را کردم و حتی مدتی پیش به مهدی گفتم که ازدواج کند که اتفاقا گفت این کار را کرده است.طبیعتا همسر قائدی باید او را اداره و حواشی او را کنترل کند، ضمن آنکه باشگاه استقلال هم باید به قائدی سخت بگیرد. او بازیکن عادی نیست. قائدی باید سنگین و رنگین باشد.

روشن به فارس تاکید کرد: من به قائدی گفتم شماره 10 را بپوشد ولی او باید یک مقدار در رفتار بیرون زمین هم شماره 10 باشد. او در زمین عالی بوده اما باید بداند مراقب اطرافش باشد و نباید به راحتی تصاویرش در جایی که مناسب نیست پخش شود.

انتهای پیام/


[ad_2]

Source link

نظر

mood_bad
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه

  حامیان ما

  سازمان ها و ارگان هایی که در این مسیر همراه ما بوده و هستند.

  logo_park_elm
  smfir

  سموا

  ما سعی کردیم در سامانه مربیان و ورزشکاران ایران، نیازهای اساسی ورزشکارن و مربیان رو شناسایی کنیم و براشون برنامه ریزی کنیم، بخشی از این نیازها رو کارشناسی کردیم، بخش زیادی از این نیازها با توجه به نوع رشته، جنسیت، سن و سال و خیلی فاکتورهای دیگه متغییره که باید با کمک شما، به یک خروجی مناسب دست پیدا کنیم.

  اطلاع از تخفیف های ما با عضویت در خبرنامه دنبال کنید

  sherkat-khalagh

  تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه فرهنگی ورزشی سلامتی پارسیان می‌باشد

  nunc libero. ut adipiscing massa dictum amet, in vulputate, eleifend felis mi,