حمیده عباسعلی امروز از بیمارستان مرخص می شود

[ad_1]

حمیده عباسعلی ملی پوش کاراته کشورمان که در جریان بازی های المپیک توکیو از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده بود، روز گذشته در تهران با حمایت و نظارت فدراسیون پزشکی ورزشی تحت عمل جراحی موفقیت آمیز قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر سید اشکان اردیبهشت ، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی  با اعلام این خبر گفت: همان طور که بارها عنوان کردیم کار ارائه خدمات فدراسیون پزشکی ورزشی به ورزشکاران المپیکی در سه بخش پیش از اعزام، در خلال بازی ها و پس از پایان بازی ها انجام می شود. در این راستا با توجه به اینکه خانم عباسعلی در جریان رقابت های کاراته المپیک توکیو دچار آسیب دیدگی شد اقدامات لازم ابتدایی و فیزیوتراپی در توکیو برای او انجام دادیم و در ادامه پروسه درمان، دیروز از ناحیه رباط صلیبی زانوی پای چپ، توسط دکتر سهراب کیهانی تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دکتر اردیبهشت ادامه داد: این مهم با حمایت کامل فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شد و در این رابطه ساعتی پیش دکتر مرادی شهپر، رئیس کمیته درمان فدراسیون به نمایندگی از دکتر نوروزی ریاست فدراسیون بر بالین خانم عباسعلی حضور یافت و از نزدیک در جریان روند درمان این ورزشکار افتخارآفرین قرار گرفت.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی یادآور شد:خوشبختانه عمل جراحی موفقیت آمیز بوده و این ملی پوش کاراته امروز از بیمارستان مرخص می شود.

[ad_2]

Source link

نظر

mood_bad
  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه