اولین جلسه شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان

[ad_1]

اولین نشست معاونین اداره کل ورزش و جوانان با حضور معاونین اداره کل و دکتر رمضان حیدریان رئیس هیات پزشکی ورزشی استان سمنان در محل دفتر اداره کل صورت گرفت.

به گزارش دفتر سمنان پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این جلسه مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: هیات پزشکی ورزشی و نقش آن در جامعه ورزشی، جایگاه والایی دارد و با ارائه خدمات گسترده و کارآمد، پیشرفت قابل توجه ای در جامعه ورزش استان ایجاد کرده است.

دکتر حیدریان ضمن عرض تبریک به انتصاب و آرزوی موفقیت دکتر سید محمد تقی علوی  به سمت ،مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان سمنان، طی گزارشی عملکرد هیات پزشکی ورزشی  استان سمنان و برنامه های اجرا شده توسط هیات را ارائه نمود و اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری مشترک در راستای خدمت رسانی به جامعه ورزش گام های موثرتری برداریم.

[ad_2]

Source link

نظر

mood_bad
 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه

  حامیان ما

  سازمان ها و ارگان هایی که در این مسیر همراه ما بوده و هستند.

  logo_park_elm
  smfir

  سموا

  ما سعی کردیم در سامانه مربیان و ورزشکاران ایران، نیازهای اساسی ورزشکارن و مربیان رو شناسایی کنیم و براشون برنامه ریزی کنیم، بخشی از این نیازها رو کارشناسی کردیم، بخش زیادی از این نیازها با توجه به نوع رشته، جنسیت، سن و سال و خیلی فاکتورهای دیگه متغییره که باید با کمک شما، به یک خروجی مناسب دست پیدا کنیم.

  اطلاع از تخفیف های ما با عضویت در خبرنامه دنبال کنید

  sherkat-khalagh

  تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به موسسه فرهنگی ورزشی سلامتی پارسیان می‌باشد

  eleifend sed accumsan Donec luctus elementum at Donec risus id